KILKA SŁÓW  O NASZEJ FIRMIE

mand13

NASZE WARTOŚCI

Specjalizujemy się w technice sklepowej i magazynowej, jest to dla nas nie tylko praca, ale także największa pasja. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby firma Mand była synonimem profesjonalizmu, rzetelności oraz usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dostarczenie atrakcyjnych cenowo, wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań z zachowaniem troski o środowisko naturalne.

PRACA ZESPOłOWA

Na nasz sukces składa się wiele czynników, jednak głównym jest praca zespołowa i ambicja, która pozwala nam się rozwijać, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zdajemy sobie sprawę, że wyspecjalizowana i zmotywowana kadra pracownicza to podstawa efektownej i efektywnej współpracy, dlatego nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którym zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy oraz regularne szkolenia.

Co robimy

Oferujemy profesjonalny montaż regałów sklepowych i magazynowych w tym regałów wysokiego składowania. Przeprowadzamy eksperckie przeglądy techniczne regałów i konstrukcji magazynowych. Przygotowujemy projekty optymalizacji przestrzeni magazynowej, które staramy się każdorazowo dostosowywać się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem światowych standardów jakości, gwarantując kompleksową i terminową realizację zleceń.

 

Poznaj zespół

Nasz team

Nasz team

Nasz doświadczony zespół ekspertów znajdzie rozwiązanie na każdy problem i w szybkim czasie zrealizuje projekt.

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA 

Od wield lat współpraca z naszymi partnerami stoi na najwyższym poziomie i stale się poszerza. Zadowolenie naszych partnerów utwierdza nasz w przekonaniu że dobrze wykonujemy swoją pracę. Współpracujemy miedzy innymi z:

page2_img2

CO GWARANTUJEMY 

Konkurencyjne ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Przeszkolony i doświadczony personel

Tworzymy doświadczony zespół łączący kompetencje wielu specjalistów, który dostarcza szereg dedykowanych rozwiązań. Nasze umiejętności, pasję oraz zaangażowanie łączymy z nowoczesnym zapleczem technologicznym, co pozwala

Szybki czas realizacji

Oferujemy terminową i rzetelną realizację projektów, spełniając przy tym wszystkie wymogi rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, profilując ofertę do konkretnych